Öjberget TrailRun 2019 - Öjberget TrailRun 2019

Sundom

Startlista / Lähtölista

Klasslista: HT10; DT10; HM06; DM06; MO06
LähtöaikaNroNimiSeura
HT10 Herrar / Miehet - Tävling / Kilpa 10 km
11:00:00 45Toni Ketelä
11:00:00 46Petteri GenasWasa Endurance
11:00:00 76Isak FinskasIF Femman
11:00:00 98Jonas SjöstrandTeam Nordic Trail
11:00:00 99Sören StorkampTeam Sörri
11:00:00100Kenneth SundmanIF Femman
11:00:00 77Petrus GenasVaasan Hiihtäjät
11:00:00 78Johan ÖstmanSundom
11:00:00 79Jyri KytömäkiWasa Trail Runners
11:00:00 80Frank ThölixSkiteam 156
11:00:00 81Tommy LahtiSkatila IK
11:00:00 82Hannes HolmbackFemman
11:00:00 83Alfred StrengWasa Endurance
11:00:00 84Mikael LepistöSundom
11:00:00 85Patrick JanssonOllesbacken if
11:00:00 86Anton DamlinNorrvalla Ski Team
11:00:00 87Mats CainbergSundom IF
11:00:00 88Benjamin HolmgrenSV Ski
11:00:00 89Juha HartvikTeamMyMax
11:00:00 90Patrick KronbergIF Femman Orientering
11:00:00 91Robin DamlinNorrvalla Ski Team
11:00:00 92Fredrik BackmanIF Femman Orientering
11:00:00 93Martin NorrgårdPargas IF
11:00:00 94Christian GrannasVörå IF
11:00:00 95Kristian NordenswanTeam Hagbard
11:00:00 96Daniel HäggströmTeam MyMax
11:00:00 97Peter StensÅminne
Klasslista
DT10 Damer / Naiset - Tävling / Kilpa 10 km
11:00:00 34Julia EnlundVIS
11:00:00 44Hanna EnlundTeam Nordic Trail Run
11:00:00 35Anna NikusMalax IF
11:00:00 36Susanna FinskasIF Femman
11:00:00 37Jessica StrandholmKarperö
11:00:00 38Andrea LiljaVIS
11:00:00 39Anni RuostekoskiVaasan Hiihtäjät
11:00:00 40Åsa BackmanSundom
11:00:00 41Angelica LöfqvistVasa
11:00:00 42Cecilia ÖsterbladVIS
11:00:00 43Hanna FröjdöVasa
Klasslista
HM06 Herrar / Miehet - Motion / Kunto 6 km
11:00:00112Filip StarkIF Femman
11:00:00113Marcus ÅkerblomKoskö
11:00:00114Noah SjöblomIF Femman
11:00:00115Håkan SjöbergMaxmo
11:00:00116Rasmus HautalaSundom IF
Klasslista
DM06 Damer / Naiset - Motion / Kunto 6 km
11:00:00120Annika ÖsteråkerNoName
11:00:00128Tilde FinskasIF Femman
11:00:00129Alwa KinnunenMalax IF
11:00:00121Isabella EnlundVIS
11:00:00122Minna AroTeam Nordic Trail Laihia
11:00:00123Nova EnlundVIS
11:00:00124Christina AroTeam Nordic Trail Laihia
11:00:00125Emma CainbergSundom IF
11:00:00126Viveka SjöbergMaxmo
11:00:00127Veera Puro-AhoVaaSu
Klasslista
MO06 Motion / Kunto 6 km
11:00:00163Maria NygårdSundom IF
11:00:00164Catharina LiljaSundom IF
Klasslista