Öjberget TrailRun 2019

R E S U L T A T

© Sundom IF Skidsektion

Tuloste on valmis 13:22:03
Klasslista: HT10; DT10; HM06; DM06; MO06
SijoitusKilpailijan nimiKilpailijan numeroSeuran nimiKilpailijan loppuaikaEro voittajaan
HT10 Herrar / Miehet - Tävling / Kilpa 10 km , tilanne
1.Patrick Kronberg 90IF Femman Orientering44:02
2.Christian Grannas 94Vörå IF44:33   31
3.Benjamin Holmgren 88SV Ski44:52   50
4.Hannes Holmback 82Femman47:05   3:03
5.Toni Ketelä 45 47:28   3:26
6.Anton Damlin 86Norrvalla Ski Team48:13   4:11
7.Petrus Genas 77Vaasan Hiihtäjät53:22   9:20
8.Petteri Genas 46Wasa Endurance53:28   9:26
9.Mikael Lepistö 84Sundom53:53   9:51
10.Jonas Sjöstrand 98Team Nordic Trail53:54   9:52
11.Martin Norrgård 93Pargas IF54:52   10:50
12.Isak Finskas 76IF Femman58:10   14:08
13.Alfred Streng 83Wasa Endurance58:33   14:31
14.Frank Thölix 80Skiteam 15659:05   15:03
15.Kristian Nordenswan 95Team Hagbard59:24   15:22
16.Jyri Kytömäki 79Wasa Trail Runners1:01:40   17:38
17.Kenneth Sundman100IF Femman1:02:34   18:32
18.Juha Hartvik 89TeamMyMax1:04:28   20:26
19.Johan Östman 78Sundom1:05:23   21:21
20.Mats Cainberg 87Sundom IF1:05:48   21:46
21.Sören Storkamp 99Team Sörri1:06:07   22:05
22.Daniel Häggström 96Team MyMax1:06:44   22:42
23.Tommy Lahti 81Skatila IK1:08:51   24:49
24.Peter Stens 97Åminne1:09:04   25:02
25.Patrick Jansson 85Ollesbacken if1:09:59   25:57
26.Fredrik Backman 92IF Femman Orientering1:17:31   33:29
DNFRobin Damlin 91Norrvalla Ski Team
Klasslista
DT10 Damer / Naiset - Tävling / Kilpa 10 km , tilanne
1.Cecilia Österblad 42VIS53:43
2.Andrea Lilja 38VIS54:01   18
3.Anni Ruostekoski 39Vaasan Hiihtäjät56:18   2:35
4.Anna Nikus 35Malax IF58:55   5:12
5.Hanna Enlund 44Team Nordic Trail Run59:44   6:01
6.Angelica Löfqvist 41Vasa1:00:35   6:52
7.Susanna Finskas 36IF Femman1:04:31   10:48
8.Hanna Fröjdö 43Vasa1:07:19   13:36
9.Julia Enlund 34VIS1:10:44   17:01
10.Jessica Strandholm 37Karperö1:14:49   21:06
11.Åsa Backman 40Sundom1:17:40   23:57
Klasslista
HM06 Herrar / Miehet - Motion / Kunto 6 km , tilanne
1.Noah Sjöblom114IF Femman35:17
2.Rasmus Hautala116Sundom IF37:53   2:36
3.Filip Stark112IF Femman38:16   2:59
4.Håkan Sjöberg115Maxmo47:05   11:48
5.Marcus Åkerblom113Koskö56:19   21:02
Klasslista
DM06 Damer / Naiset - Motion / Kunto 6 km , tilanne
1.Annika Österåker120NoName42:18
2.Veera Puro-Aho127VaaSu49:19   7:01
3.Emma Cainberg125Sundom IF54:31   12:13
4.Tilde Finskas128IF Femman55:28   13:10
4.Alwa Kinnunen129Malax IF55:28   13:10
6.Viveka Sjöberg126Maxmo55:51   13:33
7.Isabella Enlund121VIS57:58   15:40
8.Nova Enlund123VIS57:59   15:41
9.Minna Aro122Team Nordic Trail Laihia1:01:00   18:42
10.Christina Aro124Team Nordic Trail Laihia1:01:01   18:43
Klasslista
MO06 Motion / Kunto 6 km , tilanne
Catharina Lilja164Sundom IF
Maria Nygård163Sundom IF
Klasslista