Öjbergsloppet 2019 - Öjbergetinhiihto 2019

Sundom

Startlista / Lähtölista

Klasslista: D/N; H/M; D/N; H/M; D/N; H/M; H/M; D/N; H/M; D/N; H/M; H/M
LähtöaikaNimiNroSeuraLisenssi
D/N 08 Damer / Naiset 08 2 km K
10:00:00Maja Cainberg 1Sundom IF
10:00:00Nova Enlund 2Närpes Kraft skidförening
10:00:00Melissa Nyberg 3Sundom IF
10:00:00Linnea Hertsbacka 4Närpes Kraft skidförening
10:00:00Signe Fröding 5IF Fyren
10:00:00Melinda Snickars 6Närpes Kraft skidförening
10:00:00Molly Staffans 7Sundom IF
10:00:00Olivia Svartgrund 8IF Fyren
10:00:00Tilda Domars 9IF Femman
10:00:00Veera Salokangas 10Vörå IF
10:00:00Julia Ståhl 11IF Femman
10:00:00Benedikta Wikström 12Solf IK
10:00:00Kiia Kurunmäki 13Vaasan Hiihtäjät
10:00:00Klara Smeds 14Sundom IF
Klasslista
H/M 08 Herrar / Miehet 08 2 km K
10:00:00Lucas Östman 20IF Femman
10:00:00Alex Hermans 21Oravais IF
10:00:00Viljo Pouttu 22Vaasan Hiihtäjät
10:00:00Sindre Ramstedt 23IF Fyren
10:00:00Jonatan Hautala 24Sundom IF
10:00:00Melvin Wägar 25IF Femman
10:00:00William Snickars 26IF Fyren
10:00:00Jaakko Oinas 27Vaasan Hiihtäjät
10:00:00Axel Smedlund 28Sundom IF
10:00:00Aatu Tuulikangas 29Vaasan Hiihtäjät
Klasslista
D/N 10 Damer / Naiset 10 2 km K
10:00:00Filippa Ström 35IF Femman
10:00:00Celina Nordkvist 36Sundom IF
10:00:00Wilma Nylund 37IF Femman
10:00:00Amanda Svartgrund 38IF Fyren
10:00:00Filippa Östman 39IF Femman
10:00:00Matilda Hermans 40Oravais IF
10:00:00Emma Cainberg 41Sundom IF
10:00:00Oosa Pouttu 42Vaasan Hiihtäjät
Klasslista
H/M 10 Herrar / Miehet 10 2 km K
10:00:00Elia Sjöblom 48Sundom IF
10:00:00Isak Hertsbacka 49Närpes Kraft skidförening
10:00:00Joel Heikkinen 50Vaasan Hiihtäjät
10:00:00Linus Smeds 51Sundom IF
10:00:00Paavo Anttonen 52Vaasan Hiihtäjät
10:00:00Elwin Fröding 53IF Fyren
10:00:00Joona Kurunmäki 54Vaasan Hiihtäjät
10:00:00Adam Kullberg 55Malax If
10:00:00Emil Mickelsson 56Solf IK
10:00:00Henrik Hjerpe 57Sundom IF
10:00:00Hannes Wägar 58IF Femman
10:00:00Edvin Smedlund 59Sundom IF
Klasslista
D/N 12 Damer / Naiset 12 4 km K
10:15:00Emma Kankaanpää 65Sundom IF
10:15:00Fanny Lindqvist 66Närpes Kraft skidförening
10:15:00Ida Nordkvist 67Sundom IF
10:15:00Elli Mickelsson 68Solf IK
10:15:00Matilda Snickars 69Närpes Kraft skidförening
10:15:00Dorothea Wikström 70Solf IK
Klasslista
H/M 12 Herrar / Miehet 12 4 km K
10:15:00Hildén Christoffer 76IF Femman
10:15:00Samuel Anttonen 77Vaasan Hiihtäjät
10:15:00Marius Ramstedt 78IF Fyren
10:15:00Zacharias Storm 79IF Femman
10:15:00Casper Holm 80IF Fyren
10:15:00Elias Eriksson 81IF Femman
10:15:00Filip Fröding 82IF Fyren
10:15:00Christoffer Hildén 83IF Femman
Klasslista
H/M 14 Herrar / Miehet 14 4 km K
10:15:00Filip Stark 89IF Femman
10:15:00Noah Sjöblom 90IF Femman
10:15:00Lauri Hiisvirta 91Vaasan Hiihtäjät
Klasslista
D/N 16 Damer / Naiset 16 10 km K
11:00:00Ines Tuohimaa 97Solf IK
11:00:00Linda Hyöty 98IF Femman
11:00:00Wilma Hjerpe 99Norrvalla Ski Team
11:00:00Felicia Granholm100Vörå IF
Klasslista
H/M 16 Herrar / Miehet 16 10 km K
11:00:00Christian Hildén106IF Femman
11:00:00Melker Wikblom107IF Brahe
11:00:00Mattias Kvist108Solf IK
11:00:00Sander Wikblom109IF Minken
11:00:00Miro Auvinen110IF Brahe
Klasslista
D/N Damer / Naiset 20 km K
11:00:00Annika Sjöström116Az Grit Team
11:00:00Jessica Strandholm117Vörå IF
11:00:00Emma Haglund118Sundom IF
11:00:00Elin Lövdal119IF Femman
11:00:00Malin Källman120TeamsportiaMattsson
11:00:00Andrea Lilja121Sundom IF
Klasslista
H/M Herrar / Miehet 20 km K
11:00:00Veli-Pekka Kurunmäki127Vaasan Hiihtäjät
11:00:00Jesper West128Malax If
11:00:00Johan Nylund129IK Falken
11:00:00Patrick Kronberg130IF Minken
11:00:00Victor Lövdahl131IF Femman
11:00:00Toni Ketelä132IF Minken
11:00:00Petrus Genas133Vaasan Hiihtäjät
11:00:00Pasi Auvinen134IF Brahe
11:00:00Thomas Granholm135Vörå IF
11:00:00Thomas Ramstedt136Pargas IF
11:00:00Stefan Grannas137Vörå IF
11:00:00Petteri Genas138Vaasan Hiihtäjät
11:00:00Christian Kantola139Sundom IF
11:00:00Ulf Nylund140IF Minken
11:00:00Jari Hautala141Sundom IF
11:00:00Otto Domars142Kvevlax
11:00:00Hannes Mäenpää143Ski team Mäenpää
Klasslista
H/M MOTI Herrar / Miehet - motion/kunto 20 km K
11:00:00Sören Pått149Solf IK
11:00:00David Käld150Sundom IF
11:00:00Christer Lindqvist151Närpes Kraft skidförening
11:00:00Hans Råback152Vaasan Hiihtäjät
11:00:00Jonas Wikström153Solf IK
11:00:00Frank Thölix154Skiteam 156
11:00:00Fredrik Kullberg155Malax If
11:00:00Jesper West156Sundom IF
11:00:00Kyösti Rajala157-
Klasslista