SkiCup 2021 - Öjberget

R E S U L T A T

© Sundom IF Skidsektion

Tuloste on valmis 19:51:49
Kilpailun sarjat: D06; H06; D08; H08; D10; H10; D12; H12; D14; H14; H16
Kilpailijan nimi Sijoitus Seuran nimi Kilpailijan loppuaika Ero voittajaan
D06Damer 6 år 0.5 km F, tilanne
Ellie Bystedt Sundom IF
Helmi Kuoppala Sundom IF
Isabelle Holmberg Solf IK
Wilma Yli-Kätkä IF Femman
Klasslista
Kilpailijan nimi Sijoitus Seuran nimi Kilpailijan loppuaika Ero voittajaan
H06Herrar 6 år 0.5 km F, tilanne
Adam Rönnlund Sundom IF
Amadeus Liljekvist Sundom IF
Emil Cainberg Sundom IF
Felix Smeds Sundom IF
Neo Määttä Sundom IF
Klasslista
Kilpailijan nimi Sijoitus Seuran nimi Kilpailijan loppuaika Ero voittajaan
D08Damer 8 år 1 km F, tilanne
Saga Nordkvist1.Sundom IF3:40
Lumina Rapo2.Sundom IF4:08   28
Lykke Staffans3.Sundom IF4:12   32
Signe Träskelin4.Solf IK4:24   44
Elin Eriksson5.IF Femman4:32   52
Ellen Kuoppala6.Sundom IF4:33   53
Vivian Råtts7.Sundom IF4:35   55
Lovisa Storm8.IF Femman4:39   59
Wilma Salmi9.IF Femman4:51   1:11
Linnéa Hagman10.IF Femman5:06   1:26
Greta Grandell11.Sundom IF5:36   1:56
Bianca Ström12.IF Femman6:14   2:34
Alva Rönnlund13.Sundom IF6:24   2:44
Olivia Nysten14.IF Femman6:33   2:53
Alicia Pentilä15.Sundom IF6:55   3:15
Alina Lundin16.Sundom IF7:03   3:23
Venla Salmi17.IF Femman7:04   3:24
Isabella Yli-Kätkä18.IF Femman7:25   3:45
Louise Cederberg19.IF Femman8:08   4:28
Alicia Lindh20.Sundom IF8:39   4:59
Hanna Lindberg21.IF Femman8:45   5:05
Klasslista
Kilpailijan nimi Sijoitus Seuran nimi Kilpailijan loppuaika Ero voittajaan
H08Herrar 8 år 1 km F, tilanne
Erik Söchting1.Sundom IF3:59
Julian Råholm2.Solf IK4:44   45
William Finskas3.IF Femman5:16   1:17
Alvin Nygård4.IF Femman5:50   1:51
Alfons Gillberg5.IF Femman6:07   2:08
Manu Rajalahti6.IF Femman6:58   2:59
Alexander Grannas7.IF Femman7:51   3:52
Edgar Ström8.IF Femman7:59   4:00
Liam Doktar9.IF Femman8:23   4:24
Carl Gustafsson10.IF Femman9:15   5:16
Ivar TallgrenDNSMalax IF
Klasslista
Kilpailijan nimi Sijoitus Seuran nimi Kilpailijan loppuaika Ero voittajaan
D10Damer 10 år 1 km F, tilanne
Benedikta Wikström1.Solf IK3:07
Klara Smeds2.Sundom IF3:40   33
Molly Staffans3.Sundom IF3:43   36
Maja Cainberg4.Sundom IF3:56   49
Melissa Nyberg5.Sundom IF4:02   55
Siri Fritzén6.Sundom IF4:37   1:30
Linnea Lindh7.Sundom IF5:28   2:21
Klasslista
Kilpailijan nimi Sijoitus Seuran nimi Kilpailijan loppuaika Ero voittajaan
H10Herrar 10 år 1 km F, tilanne
Jonatan Hautala1.Sundom IF3:09
Hugo Hagman2.IF Femman3:13   4
Adam Knip3.IF Femman3:16   7
Elis Träskelin4.Solf IK3:33   24
Theo Sillanpää5.Sundom IF3:35   26
Isak Norrgård6.IF Femman3:43   34
Axel Smedlund7.Sundom IF3:44   35
Melwin Wägar8.IF Femman3:47   38
Emil Nygård9.IF Femman3:56   47
Alex Näsman10. 4:13   1:04
Leo Bystedt10.Sundom IF4:13   1:04
Alexander Holmberg12.Solf IK4:29   1:20
Vincent Rönngård12.IF Femman4:29   1:20
Josef Ström14.Sundom IF4:35   1:26
Miki Rajalahti15.IF Femman5:21   2:12
Klasslista
Kilpailijan nimi Sijoitus Seuran nimi Kilpailijan loppuaika Ero voittajaan
D12Damer 12 år 2 km F, tilanne
Tilde Finskas1.IF Femman5:17
Celina Nordkvist2.Sundom IF5:21   4
Filippa Ström3.IF Femman6:11   54
Julia Nordman4.Sundom IF6:25   1:08
Klasslista
Kilpailijan nimi Sijoitus Seuran nimi Kilpailijan loppuaika Ero voittajaan
H12Herrar 12 år 2 km F, tilanne
Hannes Wägar1.IF Femman4:58
Henrik Hjerpe2.Sundom IF5:31   33
Edvin Smedlund3.Sundom IF5:44   46
Linus Smeds4.Sundom IF5:53   55
Klasslista
Kilpailijan nimi Sijoitus Seuran nimi Kilpailijan loppuaika Ero voittajaan
D14Damer 14 år 3 km F, tilanne
Ida Nordkvist1.IF Femman8:09
Nathalie Lindström2.IF Femman9:08   59
Dorothea Wikström3.Solf IK9:42   1:33
Klasslista
Kilpailijan nimi Sijoitus Seuran nimi Kilpailijan loppuaika Ero voittajaan
H14Herrar 14 år 3 km F, tilanne
Hannes Sundell1.IF femman7:53
Elias Eriksson2.IF Femman8:22   29
William Holmfors3.IF Femman8:24   31
Christoffer Hildén4.IF Femman8:26   33
Arvid Hjerpe5.IF Femman8:57   1:04
Zacharias StormDNSIF Femman
Klasslista
Kilpailijan nimi Sijoitus Seuran nimi Kilpailijan loppuaika Ero voittajaan
H16Herrar 16 år 4 km F, tilanne
Filip Stark1.IF Femman11:42
Kevin Sundsten2.IF Femman13:29   1:47
Isak FinskasDNSIF Femman
Klasslista